Kombinat – Ariete Vintage 1588

L15.990,00

Kombinat – Ariete Vintage 1588

Mikser per brume Ariete Vintage
Me tas ne kapacitet 5.5 litra
Me 7 nivele shpejtesie dhe 3 koka
Ne fuqi 2400 Watt
Ne garanci 2 vite

Kombinat i markes Ariete modeli Vintage 1588
Mikseri me dizajn elegant dhe te sofistikuar qe kombinon teknologjine per te ofruar ushqimet me te mira

Nje mikser multifunksional fantastik me tas material stainless steel

Ndihmesa kryesore per te krijuar ne pak kohe brumera, embelsira apo vakt ushqyes ne perditshmeri: thjesht dhe lehte

Tasi mbajtes ka nje kapacitet prej 5.5 litrash

Mikseri ka 7 nivele shpejtesie dhe tre koka qe kryejne funksione te ndryshme

– grepi per te formuar brumin (perdoret per brumerat e forte)

– ne forme zemre per perzierje

– teli per te rrahur permbajtjen

Ne fuqi maksimale 2400 Watt per te punuar dhe brumerat me te forte

Kembet qe nuk rreshkasin lejojne punen ne shpejtesi te larte, ne menyre te qendrueshme, per te mos u detyruar te perdorni force

Kapaku mbrojtes nuk lejon shperndarjen e brumit ose cdo gjeje tjeter jashte mikserit

Ketu mund te gjeni dhe manualin e perdorimit te produktit

Permasat e produktit:

Pesha: 6.16 kg

Gjatesia: 42.5 cm

Gjeresia: 28.5 cm

Lartesia: 38.5 cm

Shiko videon demostruese.

Specifikat
Marka Ariete
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 2400 W
Materiali Stainless steel

Ngjyra

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kombinat – Ariete Vintage 1588”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0