Kuti per Bizhuterite ngjyre Roze

Original price was: L1.990,00.Current price is: L990,00.

Përshkrimi

Kuti per Bizhuterite ngjyre Roze

  • Kuti lekure per unaza, varese, vathe, byzylyke
  • E holle dhe kompakte dhe nuk ze vend
  • Ideale per te sistemuar te gjitha aksesoret pa ju humbur
  • Perfekte per ta marre me vete ne udhetime, plazh, per te ruajtur te organizuar bizhuterite
  • Permasat 10 X 10 X 5 cm

Përshkrimi

 

Kuti per Bizhuterite ngjyre Roze

Organizuesi i bizhuterive me hapesire te posacme per te vendosur vareset, unazat dhe vethet tuaj 

Mund ta ofroni si dhurate ideale per miqte apo familjen ne udhetime

Permasat e produktit: 10 x 10 x 5 cm

– Material lekure qe uan nga gervishtjet

Kutia e bizhuterive eshte prej lekure te cilesise se larte,

e cila mund te mbroje bizhuterite tuaja nga gervishtjet, lageshtia

– Portative, nuk ze hapesire, ideale per udhetime

Kutia e bizhuterive eshte e holle dhe kompakte dhe nuk ze vend.

Pavaresisht nese jeni ne udhetim, biznes apo ne shtëpi, kjo kuti portative bizhuterish eshte nje domosdoshmeri per ju.

– Me cdo hapesire ndarese per secilen bizhuteri

Kutia e bizhuterive eshte e pajisur me nje ndares te levizshem dhe nje dizajn fleksibel te mbajtesit te brendshem.

Ofron shume hapesire ​​ruajtjeje per bizhuteri, e lehte per t’u organizuar.

– Dizanje ergonomik

 Dizajn elegante, dizajni klasik, stili i perjetshem, i pershtatur ne menyre perfekte

me tavolinen tuaj te veshjes, eshte nje dekorim i domosdoshem per çdo adhurues te bizhuterive.

– Perdoret per unaza, vathe, byzylyk apo aksesore te vegjel, per t’i ruajtur per te mos humbur

Kutite e bizhuterive jane shume te pershtatshme per te vendosur

bizhuterite, si unaza, varese, vathe, byzylyke dhe aksesore te tjere te vegjel

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kuti per Bizhuterite ngjyre Roze”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0