Geta Gatta BABETTE

(2 customer reviews)

L990,00

Geta sensuale ne ngjyre te zeze

Dizenjuar me shirita ne pjesen e pasme

Sensuale dhe joshese ne mbremjet tuaj intime

Geta sensuale ne ngjyre te zeze

Dizenjuar me shirita ne pjesen e pasme

Sensuale dhe joshese ne mbremjet tuaj intime

Trashesia 20 den

Material  85% poliester ,15% elastik

Masa

, ,

2 reviews for Geta Gatta BABETTE

  1. Jona

    Ah keto geta jane super, rrine shume bukur ne trup.

  2. Silvana

    Jane me te vertet model cilesor dhe shume te bukura. Une kam marre dy pale per veten.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0