VAJ ARGANI LUMINA PROFESSIONAL

(1 customer review)

Original price was: L3.000,00.Current price is: L2.640,00.

Vaj me veti të çmuara rigjeneruese dhe mbrojtëse që ushqen në thellësi, duke zbutur majat dyshe të flokut.
Jep shkëlqim të menjëhershëm, lehtëson krehjen, eliminon elektrizimin e flokut pa e rënduar atë.

Vaj me veti të çmuara rigjeneruese dhe mbrojtëse që ushqen në thellësi, duke zbutur majat dyshe të flokut.
Jep shkëlqim të menjëhershëm, lehtëson krehjen, eliminon elektrizimin e flokut pa e rënduar atë.

Shpërndani disa pika vaj argani në gjatësitë dhe majat e flokëve të lagur, më pas vazhdoni me tharjen me tharëse flokësh, pjastër për flokë të drejtë ose mashë për kaçurrela.
Në përfundim të stilimit, aplikoni gjysmë pike vaj argani ILLUMINA professional në gjatësitë dhe majat e flokëve, për një pamje të mëndafshtë e plot shkëlqim.

1 review for VAJ ARGANI LUMINA PROFESSIONAL

  1. Joana

    vaji i agranit ishte sherimi per floket e mia, faleminderit pazari online fale jush perfitova ulje nga snep

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0