Produkte të zgjedhura për ju!

Bëjeni pazarin nga shtëpia!

Eksploroni më shumë rreth produkteve tona, të kategorive të ndryshme duke nisur nga produktet të cilat mund t’i porosisni në Shqipëri, por edhe jashtë vendit.

pazari online

Aplikacioni Pazari Online

Bëjeni pazarin nga shtëpia tashmë nëpërmjet aplikacionit tonë, një ndër aplikacionet më të reja në tregun e-commerce të cilin mund ta shkarkoni falas në Google Play Store dhe në Apple Store. Nëse doni dhe ju të listoni produktet tuaja në këtë aplikacion mos harroni të eksploroni benefitet e tij.

Dhuratat e Shen Valentinit

Suprizojini të dashurit tuaj

Zgjidhni nga një shumëllojshmëri dhuratash me super çmimet ideale. Bëjeni Shën Valentinin tuaj më të bukur me dhurata nga Pazari Online!

Fillojeni mbarë

Shikoni shumëllojshmërinë e kategorive dhe produkteve të reja që janë shtuar dhe bëjeni pazarin nga shtëpia shumë lehtë.

Fillojeni mbare

Pazari i festave te fundvitit

Festat bëhen më të bukura vetëm nga Pazari Online, oferta pafund, një shumëllojshmëri produktesh që do t’u suprizojnë, gjithashtu,  do të njiheni me një guidë dhuratash autentike vetëm nga Pazari Online

Rikthim në Shkollë

Njihuni me produktet dhe aksesorët e shkollës nga kategoria Rikthim në Shkollë, me oferta marramendëse të vlefshme deri në 14 Shtator.

Rikthim ne shkolle
oferta nga pazari online

Produkte të plazhit

Zbuloni dhe ofertat më fantastike për këtë verë me një shumëllojshmëri produktesh dhe çmimesh marramendëse. Një kategori e dedikuar vetëm për plazhin dhe çdo produkt të verës.

Elektroshtëpiake 

Femra - Intime
Kemishe nate P.Cardin 4073 masa 40
Këmishë Intimo

Kujdesi Personal

Moda për Femra

Femra - Aksesorë
aksesore per femra
Shumëllojshmëri Aksesorësh

Mirëqenia Fizike

ofertat nga pazari online

Bëjeni pazari shumë lehtë nga shtëpia!

Nëse jeni duke kërkuar për oferta ideale, Pazari Online është vendi i duhur me një shumëllojshmëri produktesh dhe dyqanesh online, nga ku mund të gjeni produktin që u duhet. Hidhini një sy ofertave për këtë jave dhe mos harroni të ktheheni përsëri javën tjetër.

Aksesorë Kompjuteri

Kompjuter & Kancelari
Kufje Plantronics Blackwire C3220
Kufje

Libra

Produktet më të shitura të momentit

Bokse Rhythmus White Shark 2.0 GSP-602 Rhythmus 6W
Geta Gatta BABETTE
Cante Shpine HP 15.6″
Kasë luksoz silikoni për iPhone 14 Pro Max 14 Pro Plus 13 Pro Max 12 11 Mbulim i butë për Magsafe Magnetic Adsorption TPU Coque
Paisible Rock Crawler 4WD Off Road Makinë lodër me telekomandë RC në kontrollin e radios 4x4 Drive Car Toy For Boys Gilrs 5514
Parukë e gjatë sintetike e drejtë me balluke Parukë me flokë gri të zezë të errët për femra Cosplay me flokë natyralë rezistente ndaj nxehtësisë me shtresa
Boks bluetooth 8” KTX-1340
Xiaomi Haylou Smartwatch LS02
Zierse vezesh – Lexical LEB-1302
Blender – Rosmarino Infinity 5
Tablet Atouch X10
48 ligjet e pushtetit
Kufje me Bluetooth Anker Soundcore Life Q30
Tostier – Esperanza EKT009 ​
KREM SNEP SUNCARE PROTECTION 50+

Shpejtoni!

Përfitoni nga ofertat!

Nëse blini te ne gjithmonë do të përfitoni ulje dhe oferta të çmenduara!

Klientë të kënaqur!

Kam mbetur shume e kenaqur nga cilesia shume e mire e çantës së shpinës që pata blerë dhe komunikimi korrekt. Porosia me erdhi sic e kisha kerkuar. Ju falenderoj!
5/5
Ilda Bushi
Waa sot më erdhi T-shirti im. Faleminderit shumë, porosia erdhi në datën e përshkruar dhe ishte material dhe cilësi shumë e mirë dhe për më tepër siç ishte ashtu në foto fiks. Super e kënaqur. Ua sugjeroj të gjithëve.
5/5
Alda Gerbolli
Faleminderit shume per korrektesine qe treguat per bokset e muzikë qe porosita ne faqen tuaj. Janë fiks si ne foto .Jam shume e kenaqur.
5/5
Silvana Mbrati

Partnerët dhe bashkëpunimet tona

Bëjeni vetë llogarinë - ne ju ofrojmë shumëllojshmëri dyqanesh vetëm në pazarin online.
Aladini Shop Al
Përfitoni ulje nga produket e Aladinit
snep al
Përfitoni deri 35% nga produket e Snep Al
amazon
Bli me ulje nëpërmjet nesh ne Amazon
aliexpress logo
Bli me ulje edhe nga AliExpress
Anwoltech logo
Web Development
planifiko logo
Reklamim Biznesi

 

× Kontaktoni ne Whatsapp
0