Tapet Per Mouse Gaming RGB

(1 customer review)

Original price was: L1.790,00.Current price is: L1.490,00.

Përshkrimi

Tapet Per Mouse Gaming RGB

  • Mjaft praktike dhe i lemuar

Përshkrimi

Tapet Per Mouse Gaming RGB

Eshte mjaft praktike dhe komode per te levizur mausin sa me shpejt pa u lodhur. E pershtatshme per cdo lloj mausi.

1 review for Tapet Per Mouse Gaming RGB

  1. Besa

    Tapeti me i mire qe mund te merrni per cdo lloja mouse dhe per te punuar pa asnje problem.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0