Tastiere Gaming Esperanza ASPIS Green

(1 customer review)

Original price was: L1.790,00.Current price is: L1.490,00.

Përshkrimi

Tastiere Gaming Esperanza ASPIS Green

  • Lidhje me pajisjen me fishe USB
  • Me sistemet operative Windows 8, Windows 10, Windows Vista, Windows XP
  • Ne gjatesi kabulli 1.5 metra

Përshkrimi

 

Tastiere Gaming Esperanza ASPIS Green

Tastiere komode dhe e pershtatshme per lojera

Lidhet me pajisjen me fishe USB, me gjatesi kabulli 1.5 m

Dizajni terheqes dhe pamja elegante e ben te lehte pershtatjen me aksesoret e tjere te lojerave kompjuterike

Forma ergonomike dhe elasticiteti ne perdorim ofron komforditet dhe rehati gjate perdorimit

Te gjitha simbolet jane printuar ne teknologjine me te fundit, rezistente ndaj gervishtjeve

Perputhet lehtesisht me laptop dhe desktop

Funksionon me sistemet operative Windows 8, Windows 10, Windows Vista, Windows XP

Permasat e produktit: 440 x 152 x 22.5 mm

 

Specifika:

E pershtatshme per sistemet e operimit Windows XP/VISTA/Windows 7/Windows 8/ Windows 10

Gjatesia e fishes: 1.5 m

Permasat: 440x152x22,5mm

Funksionon ne voltazh 5,0+/-0,25V, ne fuqi me pak se 10 mAh

Funksionon ne temperature 0oC-40oC, ne lageshti 20%~90%

1 review for Tastiere Gaming Esperanza ASPIS Green

  1. Jonilda

    Une jam e apasionuar pas tastiera dhe kjo eshte super super tastiere per te punuar, faleminderit Pazari Online.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0