Kufje Gaming RGB NIGHTSHADE

(1 customer review)

Original price was: L2.790,00.Current price is: L2.190,00.

Përshkrimi

Kufje Gaming RGB NIGHTSHADE

  • Kufje gaming stereo me ndricim RGB
  • Me veshje lekure te bute eco qe eleminon zhurmat e jashtme
  • Lidhje me pajisjen me fishe USB apo jack 3.5 mm
  • Fuqia : 150mW

Përshkrimi

 

Kufje Gaming RGB NIGHTSHADE

Kufjet gaming klasike me ndricim stereo dhe mikrofon ne cilesi te larte per kontroll te volumit

Degjimi dhe komunikimi super praktik dhe natyral me kualitet te larte

Me shirit ne dizajn te bute, te rregullueshem ne gjatesi ne te dyja krahet, per t’u pershtatur teresisht

Me sfungjere te medhenj me veshje lekure eco qe redukton zhurmat e jashtme

E perputhshme me te gjitha pajisjet audio

Cilesi e shkelqyer e zerit per ore te gjata loje, degjim muzike, filma apo bisede

Mund te perdoret per lojera gaming, takime biznesi apo dhe ne takime ne Zoom

Me ndricim LED RGB shumengjyresh

Lidhet me pajisjen me fishe 3.5 mm apo me fishe USB 2.0

 

Karakteristika te tjera te produktit:

Niveli i zhurmes105 dB
Rezistenca32 Ohm
Fuqia150 mW
Frekuenca20 – 20000 Hz
Diametri i altoparlantit30 mm
Ndjeshmeria-58 ±2dB
Gjatesia e fishes2 m

1 review for Kufje Gaming RGB NIGHTSHADE

  1. Vasjani

    Kufje mjaft te rehatshme dhe cilesore, nuk do te mbeteni te zhgenjyer.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0