Te Brendshme Tantelle Seksi

(2 customer reviews)

L490,00

Te Brendshme Tantelle Seksi

Material: Poliester

Ngjyra: E zeze dhe blu

Vijne vetem ne nje mase: 36

Te Brendshme Tantelle Seksi

Material: Poliester

Ngjyra: E zeze dhe blu

Vijne vetem ne nje mase: 36

Ngjyra

,

Masa

, , ,

2 reviews for Te Brendshme Tantelle Seksi

  1. Megi

    Nje nga modelet e preferuara dhe shume te bukura, sidomos ne ngjyre te zeze.

  2. Sara

    Super super material, me rrinin shume mire ne trup. Heren tjeter do i porosit ngjyre tjeter.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0