Parfum per femra Calvin Klein ONE SHOCK, 100 ml

(1 customer review)

Original price was: L5.490,00.Current price is: L3.890,00.

Parfum per femra Calvin Klein ONE SHOCK

  • Arome orientale me lule pasioni apo lulekuqe
  • Notat baze qelibar, vanilje, myshku dhe paculi
  • Lancuar nga Calvin Klein ne 2011
  • Sasia 100 ml

Parfum per femra Calvin Klein ONE SHOCK 3.4 EDT, 100 ml

CK One Shock For Her eshte nje arome e pasur orientale –

lulesh me notat e siperme te lule pasionit, bozhure roze dhe lulekuqe.

Zemra e saj eshte e perbere nga jasemini femeror, narcisi, manaferra dhe kakao e erret.

Baza perbehet nga qelibar, vanilje, myshku dhe paculi.

Ck One Shock eshte nje sperkatje sensuale e feminitetit te lançuar nga Calvin Klein ne vitin 2011.

Ky krijim i Ann Gottlieband eshte nder me te suksesshmit te markes.

Kjo arome e Ck One ngjall nje bote misterioze parfumesh ndersa notat e saj shperndahen me kalimin e kohes.

Aromat jane:

– Nota Koke

bozhure roze, lule lulekuqe 

– Nota Zemre

kakao e erret, manaferra, jasemini, lule narcise

– Nota baze

Qelibari magnetik, Vaniline, Patculi, Myshku i lekures

1 review for Parfum per femra Calvin Klein ONE SHOCK, 100 ml

  1. Erjola

    Nje nga parfumet e preferuara me arome te embel, faleminderit Pazari Online.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0