Bokse Gaming 2.0 Esperanza RGB FREVO

Original price was: L1.590,00.Current price is: L1.290,00.

Përshkrimi

Bokse Gaming 2.0 RGB FREVO

  • Bokse gaming me ndricim
  • Lidhje me pajisjen me fishe USB apo mini jack 3.5 mm
  • Me hapesire per kontrollin e volumit
  • Perdoret ne laptop, desktop

Përshkrimi

 

Bokse Gaming Esperanza 2.0 RGB FREVO

Bokset me kanale audio stereo ne cilesi te larte te markes Esperanza

Perdoren per laptop apo kompjuter per te shijuar festen, gjate lojerave gaming apo dhe per te degjuar muzike

Funksionalitet per te gjitha pajsijet qe suportojne lidhje me USB apo me dalje per lidhjen me bokset

Perfitoni tinguj natyrale ne te gjitha aktivitetet e perditshme edhe ne kompjuter

Me nje hapesire per te vendosur kontrollin e volumit ne fishen lidhese

Kontrolli i volumt do ju mbroje nga elektrifikimi apo valet elektromagnetike

Karakteristika te tjera te produktit:

Rezistenca3 Ohm
Tensioni5 volt
Pesha310 g
Permasat60 x 65 x 87 mm

 

Specifikat

MarkaEsperanza
Fuqia ne Watt5W (2 x 2.5W)
Lidhja me pajisjenMini-Jack 3.5 mm, Lidhje me fishe USB
Frekuenca160Hz-18kHz
Gjatesia e kabullit1.2 m

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bokse Gaming 2.0 Esperanza RGB FREVO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0