EQUILIBRA VAJ SPRAY NXIRES SPF6

Original price was: L1.290,00.Current price is: L990,00.

Përshkrimi

EQUILIBRA VAJ SPRAY NXIRES SPF6

Vaj nxires per trupin, ne forme spray, Equilibra.

Ideale per lekure te erret dhe pak te nxire.

Me faktor mbrojtesh SPF 6.

Përshkrimi

EQUILIBRA VAJ SPRAY NXIRES SPF6

Vaj nxires per trupin, ne forme spray, Equilibra.

Ideale per lekure te erret dhe pak te nxire.

Me faktor mbrojtesh SPF 6.

Ndihmon per nje nxirje te shendetshme dhe ne ruajtjen e ngjyres.

Permban vajra natyror dhe Aloe te cilet kane efekt qetesues dhe hidratues.

Mbrob lekuren nga thatesia dhe kripa e ujit.

Vitamina E ndihmon per te kontrastuar radikalet e lire.

Me filtra ndaj rrezeve per nje lekure te mbrojtur miore dhe te nxire.

Sasia 150 ml.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EQUILIBRA VAJ SPRAY NXIRES SPF6”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0