Varese Argjendi “Dizajn Flutur” Elika ELKSLVR2034P Multicolor

Original price was: L1.290,00.Current price is: L790,00.

Përshkrimi

Varese Argjendi “Dizajn Flutur” Elika ELKSLVR2034P Multicolor

  • 100% ARGJEND 925 STERLING
  • Rezistent ndaj njollave
  • Gur Zirkon
  • Rodium të Forcuar Antialergjik
  • Madhësia: 43 cm
  • Pesha e produktit: 2,07 gr

Përshkrimi

 

Varese Argjendi “Dizajn Flutur” Elika ELKSLVR2034P Multicolor

Varese me Dizajn flutur eshte nje dhurate e perkryer dhe e veçante per nenen,

te dashuren, gruan, vajzen, koleget, dhe sigurisht per veten tuaj

Fluturat jane nje nga simbolet me te njohura te elasticitetit dhe triumfit

Ne pergjithesi, fluturat simbolizon:

– Transformimi

– Ringjallja

– Rilindja

– Pjellori

– Triumfi

– Qendrimi

– Metamorfoza

– Gezimi dhe lozonja

– Pavdekesia

– Shpirti

– Shenjat nga te dashurit e vdekur

Duhet te dini gjithashtu qe nese shihni shpesh flutura, mund t’ju ndihmoje te merrni vendime te duhura.

Te dhenat:

– 100% ARGJEND 925 STERLING

– Rezistent ndaj njollave

– Gur Zirkon 

– Rodium te Forcuar, Antialergjik

– Madhësia: 43 cm

– Pesha e produktit: 2,07 gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Varese Argjendi “Dizajn Flutur” Elika ELKSLVR2034P Multicolor”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0