Komplet Intimo Sielei 1978

(2 customer reviews)

L2.990,00

Komplet intimo Pure Love nga SIeLEI

Pjesa e mbrapme eshte e hapu dhe mbajtese gjoksi me fortese te cilen e mban dhe pa rripa

Eshte e perbere mikrofiber dhe  e rrethuar nga dantella qe i jep klas dhe hijeshi

Vjen ne ngjyre te bardhe te zeze dhe bezhe

Materiali 83 % Poliester 17% Elastan

SKU: N/A Categories: , , Tags: , , , ,

Komplet intimo Pure Love nga SIeLEI

Pjesa e mbrapme eshte e hapu dhe mbajtese gjoksi me fortese te cilen e mban dhe pa rripa

Eshte e perbere mikrofiber dhe  e rrethuar nga dantella qe i jep klas dhe hijeshi

Vjen ne ngjyre te bardhe te zeze dhe bezhe

Materiali 83 % Poliester 17% Elastan

Specifikat

MarkaOMSA
GjiniaFemer
Ngjyra

, ,

Masa

, , , ,

2 reviews for Komplet Intimo Sielei 1978

  1. Aida

    Une bleva modelin ne ngjyre te zeze, ne trup me rrine super. Faleminderit shume.

  2. pazarionline_lgxi54

    shume te rehatshme dhe material shume i mire

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0