MOKACCINO ME GANODERMA

Original price was: L2.832,00.Current price is: L1.992,00.

Mokaccino Snep eshte nje suplement me baze kafeje pluhur, qumeshti dhe kakao, me ekstrakte te Ganoderma, Rosa Canina, Bacopa, Centella e Rhodiola.

Mokaccino Snep eshte nje suplement me baze kafeje pluhur, qumeshti dhe kakao, me ekstrakte te Ganoderma, Rosa Canina, Bacopa, Centella e Rhodiola.

Tretni permbajtjen e nje qese ne uje te ngrohte, 2 – 4 here ne dite. Mos tejkaloni dozen e rekomanduar ditore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MOKACCINO ME GANODERMA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0