Kemishe nate P.Cardin 4073

(1 customer review)

L1.690,00

Përshkrimi

  • Kemishe P.Cardin Josie 4073
  • Me dandella
  • 90%Poliemid,10%Elastan
  • Ngjyra e e zeze
  • Masa 40

Kemishe nate Pierre Cardin Josie 4073 masa 40

Kemishe nate me dandella prej sateni me rripa te holle 

Struktura qe perqafon trupin e qendisur me dantella transparente dhe

gjatesia e kemishes se nates,e krijuar per t’ju bere te ndiheni te veçante, eshte mbi gju.

Kjo kemishe Pierre Cardin ka nje pamje elegante dhe moderne

per t’iu pershtatur lekures tuaj me ngjyrat e tij te gjalla.

Per ta perdorur produktin tuaj per nje kohe te gjate pa u prishur, sigurohuni

qe te ndiqni udhezimet e larjes ne etiketen e brendshme.e

Ngjyra

Masa

,

1 review for Kemishe nate P.Cardin 4073

  1. Jonilda

    Nje nga kemishat e nates me cilesore, material i lehte dhe i rehatshem.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0