Set parfum per femra Nicki Minaj Minajesty 100 ml

Original price was: L8.490,00.Current price is: L5.990,00.

  • Set dhurate Nicki Minaj permban
  • Parfum Minajesty 100 ml
  • Krem trupi 100 ml
  • Xhel dushi 100 ml
  • Lloji Eau de Parfum

Set parfum per femra Nicki Minaj Minajesty + Krem trupi + Xhel dushi

Minajesty Nicki Minaj eshte po aq i mprehte dhe mahnites sa gruaja qe ka marre emrin e saj.

Kjo formule eshte nje arome e zjarrte lulesh me fruta te shijshme dhe lule te fresketa luksoze

qe krijojne nje arome te dallueshme femerore. përfundim joshese

Kjo e ben aromen vertet te paharrueshme dhe ideale per gruan qe pelqen te terheqe vëmendjen dhe zemrat e te gjitheve

Set Nicki Minaj Minajesty per femra, 3 cope: Parfum, Krem trupi dhe Xhel dushi, nga 100 ml

Kjo arome e zjarrte e lules gustator mbreteron me fruta te shijshme dhe lule luksoze te fresketa,

te mbeshtjelle me vanilje kremoze dhe myshk te bardhe Nicki Minaj Minajesty eshte nje pervoje magjepsese

Aromat jane:

– Nota Koke

Manaferrat e kuqe, Limon, Pjeshke

 – Nota Zemre

Magnolia, Frangipani, Orkide

– Nota baze

Dru kendri, Myshku i bardhe, Fasule tonka

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set parfum per femra Nicki Minaj Minajesty 100 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0