Mouse Gaming Esperanza EGM305 6D RGB ANTEROS USB-C

Original price was: L2.790,00.Current price is: L2.490,00.

Përshkrimi

Mouse Gaming Esperanza

  • Modeli EGM3056D
  • Lidhja e gjere me USB-C
  • Me ndricim RGB ANTEROS
  • Ka 6 butona
  • Gjatesia e kabullit 1.2 m

Përshkrimi

 

Mouse Gaming Esperanza EGM305 6D RGB ANTEROS USB-C

Ky mause Esperanza EGM3056D ANTEROS me ndricim LED RGB eshte i destinuar posacerisht per lojtaret profesioniste.

Forma e tij ergonomike ne materialin cilesor parandalojne lodhjen e duarve gjate lojes.

Butonat “Next”, “Previous” e bejne te lehte navigimin e shfletuesve te internetit, lojerave dhe aplikacioneve te tjera.

Sensori optik me rezolucion te nderrueshem lejon pozicionimin e sakte te kursorit ne lojera.

Me siguri do te jete e dobishme per te luajtur lojen tuaj te preferuar per nje kohe te gjate.

Operon ne sistemet Windows XP, Windows7, Windows 8, Windows10, MAC OS 8.6 ose nivelet me te reja

Me 6 butona per lehtesi perdorimi dhe ndricim RGB Anteros per te shijuar atmosferen e lojes dhe komandave ne maksimum

Ndihuni sikur te jeni ju ne kontroll te cdo aktiviteti ne loje ne mouse Esperanza

Mouse lidhet me pajisjen me fishe USB Type C

Me fishe ne gjatesi 1.2 metra

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mouse Gaming Esperanza EGM305 6D RGB ANTEROS USB-C”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0