Tastiere Gaming Esperanza ASPIS Red

Original price was: L1.690,00.Current price is: L1.490,00.

Përshkrimi

Tastiere Gaming Esperanza ASPIS Red

  • Tastiere gaming komforte ne perdorim
  • Lidhet me pajisjen me fishe USB 2.0
  • E pershtatshme per sistemet e operimit Windows XP/VISTA/Windows 7/Windows 8/ Windows 10

Përshkrimi

 

Tastiere Gaming Esperanza ASPIS Red

Tastiera komforte, e lehte ne perdorim, me lidhje me fishe USB

Dizajni atraktiv dhe pamja elegante ploteson gjithe gamen e aksesoreve tuaj gaming

Me tastieren Esperanza do shijoni nje loje me aventure, duke qendruar komfort

Dizajni ergonomik dhe elasticiteti i tasteve ndalojne lodhjen e duarve gjate shtypjes se tasteve

Te gjitha shkronjat, numrat, simbolet jane te printuara me teknologjine me te re UV, rezistente ndaj goditjeve

Materialet elektrostatike te perdorura ju mbrojne nga interferenca elektromagnetike

E pershtatshme me te gjithe kompjuterat: desktop apo notebook me porte USB

 

Specifika:

E pershtatshme per sistemet e operimit Windows XP/VISTA/Windows 7/Windows 8/ Windows 10

Gjatesia e fishes: 1.5 m

Permasat: 440x152x22,5mm

Funksionon ne voltazh 5,0+/-0,25V, ne fuqi me pak se 10 mAh

Funksionon ne temperature 0oC-40oC, ne lageshti 20%~90%

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tastiere Gaming Esperanza ASPIS Red”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0