Cante Laptopi Lenovo Gaming 15.6 Legion Recon

Original price was: L7.490,00.Current price is: L5.990,00.

Përshkrimi

Cante Laptopi Lenovo Gaming 15.6 Legion Recon

  • Dizenjuar per laptope deri ne 15.6 inch
  • Pjesa e perparme eshte e papaershkueshme nga uji
  • Material Poliester

Përshkrimi

 

Cante Laptopi Lenovo Gaming 15.6 Legion Recon

* Cante laptopi Lenovo Gaming per ata qe e duan boten virtuale gjithmone me vete

* Perdoret per laptope deri ne 15.6 inch

* Forma moderne dhe elegante eshte ajo cka nevojitet per te vendosur te gjitha mjetet e punes dhe te studimit

* Pjesa e perparme e laptopit vjen me material kundra ujit, per sigurine e duhur per produktet tuaja

* Nje xhep per te vendosur shishen e ujit dhe nje xhep te dedikuar per kufje dhe mouse

* Pjesa e prapme e cantes mundeson ajrosjen e shpines

* Rripat vijne komfort me shpinen tuaj, duke mos e ndjere peshen gjate levizjes

* Per siguri shtese, canta ka nje baze te forte qe nuk demtohet lehte

* Ne ngjyre te zeze

* Pesha: 910 gram

 

Permasat:

Gjatesia: 29.5 cm

Thellesia: 16 cm

Lartesia: 49.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cante Laptopi Lenovo Gaming 15.6 Legion Recon”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0