Tastiere mekanike SHINOBI White Shark GK-2022 WHITE / RED.SW

Original price was: L7.390,00.Current price is: L6.990,00.

Përshkrimi

Tastiere mekanike SHINOBI White Shark

  • Vjen ne modelin Shinobi GK-2022
  • Tastiere mekanike ne nje layout 60%
  • Me 61 taste, te gjithe anti-ghosting
  • Me 14 lloje ndricimi, ne ngjyra LED
  • Lidhet me pajisjen me USB 2.0

Përshkrimi

Tastiere mekanike Shinobi White Shark WHITE/RED.SW

Tastiere White Shark Shinobi ne modelin Shinobi GK-2022

Me taste mekanike, qe krijon tingull gjate shtypjes, per te qene qendra e vemendjes dhe ne koherence me cdo komande qe ndermerrni

Dizenjuar me 61 taste blu, ne nje dizajn 60% (tastierat 60% nuk permbajne full Layout dhe tastet 0-9), duke ofruar dizajnin me kompakt, me tastet F

Te gjitha tastet jane ne funksion anti- ghosting, mund te shtypen ne te njejten kohe, duke kursyer hapesire e duke ruajtur cdo komande qe jepni

Manualin e perdorimit te tasteve Shinobi e gjeni ketu

Ne ngjyre te bardhe, me ndricim LED ne 14 lloje ngjyrash per shumellojshmeri ngjyrash dhe tjeter atmosfere

Perbere nga materiali plastik, me kembe mbeshtetese qe e rrisin lartesine e tastieres, duke ofruar mbeshtetjen maksimale per perdorim sa me komod

 

Leet | Villantós mégis spórolós mechanikus minibillentyűzet - White Shark Shinobi teszt

Karakteristika te tjera te produktit:

Presioni mbi taste60 g (me diference ne gabim +/- 15 g)
Lidhja me pajisjenMe USB te tipit 2.0 dhe lidhje Type C me tastieren, qe mund te hiqet
Gjuhet e perdorimit te tastieresUS/CRO/SRB/HU/NORDIC
JetegjatesiaMbi 50 milione shtypje
Distanca e shtypjes se tastit4 mm (me diference ne gabim +/- 0.5 mm)

 

Permasat e produktit:

Pesha: 556 gr (me diference ne gabim +/- 20g)

Gjatesia e fishes: 1.8 m

Permasat: 291 x 101 x 39 mm

 

Specifikat

MarkaWhite Shark
Lidhja me pajisjenUSB
Permasat e prerjes290 x 100 x 39 mm
Lidhja e TastieresUSB 2.0
Frekuenca1000Hz
Gjatesia e kabullit1.8m

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tastiere mekanike SHINOBI White Shark GK-2022 WHITE / RED.SW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0