MASKË U0022OROU0022 PEEL OFF

Original price was: L2.480,00.Current price is: L2.180,00.

Është një trajtim kozmetik inovativ, ideal për heqjen e qelizave sipërfaqësore të epidermës, largon të gjitha papastërtitë dhe i jep shkëlqim dhe bukuri të re të gjitha llojeve të lëkurës, veçanërisht lëkurës së yndyrshme dhe të papastër.Hidraton dhe largon njollat, duke siguruar një rezultat afatgjatë.

Është një trajtim kozmetik inovativ, ideal për heqjen e qelizave sipërfaqësore të epidermës, largon të gjitha papastërtitë dhe i jep shkëlqim dhe bukuri të re të gjitha llojeve të lëkurës, veçanërisht lëkurës së yndyrshme dhe të papastër.Hidraton dhe largon njollat, duke siguruar një rezultat afatgjatë.
PËRMBAN: Ujë rozmarine, xhel aloe, me veprim pastrues, ushqyes dhe zbutës, acid hialuronik, me veprim hidratues, i përbërë nga acid azelaik, (azelamide mea) me aktivitetin e tij të provuar baktericid dhe bakteriostatik kundër mikroorganizmave përgjegjëse për shfaqjen e problemeve me aknet dhe ndihmon në rritjen e veprimit kundër akneve dhe antikomedogjen. Maskë Oro, tërësisht jo toksike, e sigurt, që nuk shkakton alergji.
Produkt i përshtatshëm për veganët, i realizuar pa substanca me origjinë shtazore

Në lëkurën e pastruar mirë, duke përdorur një spatul ose direkt me majat e gishtave, aplikoni një shtresë të hollë të maskës “”Oro”” Peel Off në fytyrë, duke shmangur konturin e syve dhe vijën e flokëve.
Lëreni për rreth 10 minuta dhe pasi të thahet plotësisht, mund të hiqet duke e tërhequr lehtësisht një nga skajet.
Maska hiqet lehtësisht, në mënyrë uniforme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKË U0022OROU0022 PEEL OFF”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0