Kemishe nate Si e Lei 7238

(1 customer review)

L2.190,00

Përshkrimi

  • Kemishe nate Si e Lei 7238
  • Me dandella e tyl
  • 90%Poliester,10%Elastan
  • Ngjyra e kuqe
  • Masa 3/L

Kemishe nate Si e Lei 7238 ngjyre e kuqe

Një kemishe nate me nje shpirt joshes dhe nje stil retro.

Loja e transparencave i shoqeron format femerore dhe i forcon ato.

E punuar me tyl dhe dandelle me motive lulesh.

Qafe V me hark ne qender te gjoksit dhe rripa te rregullueshem supe.

Ngjyra

Masa

, ,

1 review for Kemishe nate Si e Lei 7238

  1. Elona

    Nje model super dhe material shume i mire.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0