AirVal Minnie Cante + Parfum 100 ml + Lip gloss

Original price was: L3.500,00.Current price is: L2.790,00.

Përshkrimi

Set cante shpine + Parfum + Buzekuq AirVal Minnie

  • AirVal Minnie Cante shpine me personazhin Minnie
  • Parfum Minnie 100 ml dhe buzqekuq
  • Me aromat kryesore te luleve te jasemines dhe ylang ylang

Përshkrimi

AirVal Minnie Cante + Parfum 100 ml + Lip gloss

Parfum per femije Minnie Eau de Toilette 100ml

Nje parfum per miqte tane te vegjel me personazhin e preferuar Minnie te filmit nga Disney Mickey Mouse

Minnie perfaqeson pafajesine tek te gjithe vajzat e vogla

Qe kur Minnie eshte shfaqur ne boten magjike te Disney-t, ajo ka udhetuar boten per te dhuruar shprese per femijet e vegjel

Kombinimi i ketij seti do e beje cdo vajze te ndihet sadopak si Minnie

Parfumet per femije jane hipoalergjike me perberes natyrale, pa SLS, SLES dhe Parabene

Eshte 100% i sigurt dhe i testuar dermatologjikisht

Aroma qe ndhet ne shkrepjen e pare eshte mandarina

Aromat kryesore jane: lulja ylang yland dhe jasemina

Aroma qe mbetet eshte vanilja

 

Seti permban:

– Cante shpine me personazhin Minnie

– Parfum Minnie 100 ml

– Lip gloss Minnie

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AirVal Minnie Cante + Parfum 100 ml + Lip gloss”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0