Gosh Parfum per Femra Kaos For Her Edt 50ml

Original price was: L3.590,00.Current price is: L3.290,00.

Përshkrimi

Gosh Parfum per Femra Kaos For Her Edt 50ml

  • Per te ofruar nje pamje moderne, klasike, sensuale
  • Me arome te embel, duke ofruar dhe nje ndjenje freskie
  • Per cdo rast, ne mbremje, ne perditshmeri

Përshkrimi

Parfum per Femra “Kaos For Her” nga Gosh

Parfumi “Kaos for her” ofron permbajtjen kreative

Me kete parfum do te krijoni pamjen e nje femre moderne, klasike dhe sensuale

Eshte nje arome e cila pershtatet ne cdo kohe, e embel dhe me tipare freskie

Parfumet Kaos nga marka Gosh kane nje arome lulesh dhe frutash te nderthurur me nje arome druri

Eshte e perkryer per cdo situate dhe cdo rast, si ne mbremje, ashtu edhe gjate dites

Perberesit e aromave: zambak, lule vjollca, jasemin, mandarine, rrushi i zi, limon, druri sandal dhe cedar, myshk

Sasia: 50 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gosh Parfum per Femra Kaos For Her Edt 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0