Parfum La Rive Set per Femra Sweet Hope

(1 customer review)

Original price was: L1.690,00.Current price is: L1.390,00.

Arome magjepsese nga jasemini, frutat e kajsise dhe aroma delikate e vaniljes.

Lereni veten te josheni nga kjo perberje delikate qe ju embelson ditet.

Arome magjepsese nga jasemini, frutat e kajsise dhe aroma delikate e vaniljes.

Lereni veten te josheni nga kjo perberje delikate qe ju embelson ditet.

Sasia e parfumit: 90 ml

Sasia e deodorantit: 150 ml.

1 review for Parfum La Rive Set per Femra Sweet Hope

  1. Greta

    ky set ja vlen ka arome fantastike

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0