Mini set parfum per femra Prada

(1 customer review)

Original price was: L11.990,00.Current price is: L9.490,00.

  • Set parfumesh Prada, 4 cop
  • Candy Florale EDT 0.24 Oz (7 ml)
  • La Femme EDP 0.3 Oz (9 ml)
  • La Femme L’eau EDT 0.3 Oz (9 ml)
  • Les Infusions de Iris EDP 0.27 Oz (8 ml)

Mini set parfum per femra Prada Candy Florale+La Femme+La Femme L’eau + Les Infusions de Iris

Zbuloni universin e Prada Parfums ne kete komplet miniature ekskluzive te sofistikuar

Prada Candy florale u lançua ne vitin 2014.

Prada Candy florale nga Prada aroma e myshkut dhe lules per femra

Aromat jane:

– Nota Koke

Limoncello

– Nota Zemre

Brozhure

– Nota Baze

mjalti, karamel, myshku dhe benzoine

1 review for Mini set parfum per femra Prada

  1. Stela

    nje nga setet e me ka pelqyer me shume pasi me pelqen te eksperimentoj me to

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0