Set parfum per femra Ari nga Ariana Grande,100 ml

Original price was: L13.490,00.Current price is: L8.990,00.

  • Set dhurate Ariana Grande permban
  • Parfum Ari 100 ml
  • Krem trupi 100 ml
  • Xhel dushi 100 ml
  • Lloji Eau de Parfum

Set parfum per femra Ari nga Ariana Grande + Krem trupi + Xhel dushi

Parfumi Ari nje arome joshese, seksi, lozonjare, e embel

Aroma e parfumit Ari hapet me freskine e kendshme te dardhes Crispy, rrushit roze dhe mjeres

Zemra ultra-femerore lulezon me nje buqete prej pelushi me muguet te buta dhe sytha trendafili

ne nje lulezim prej kadifeje te Orkidese kremoze te vaniljes.

Aroma seksi eshte nje perzierje e sofistikuar e kremit te myshkut dhe drurit te verdhe

dhe nje prekje problematike e Marshmallow.

Seti Ari nga Ariana Grande per femra permban parfum, krem trupi dhe xhel dushi, nga 100 ml

Aromat jane:

– Nota Koke

Dardhe, Rrush Roze, Mjeder

– Nota Zemre

Muguet, Vanilje, Orkide, Syth trendafili

– Nota Baze

Krem myshku, Dru te verdhe dhe Marshmallow

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set parfum per femra Ari nga Ariana Grande,100 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0