Parfum La Vie Est Belle per Femra, 50ml

Original price was: L14.950,00.Current price is: L12.950,00.

Përshkrimi

Parfum Origjinal “La vie est belle”, nje shprehje frenge qe do te thote “Jeta eshte e bukur”

Nje arome te jashtezakonshme me thellesi dhe komplekse.

Feminiliteti i Lancôme eshte nje zgjedhje e perqafuar nga grate, jo nje standard i imponuar.

Zgjedhja e duhur per te zbukuruar ditet tuaja

 

Përshkrimi

Parfum Origjinal “La vie est belle”, nje shprehje frenge qe do te thote “Jeta eshte e bukur”

Nje arome te jashtezakonshme me thellesi dhe komplekse.

Feminiliteti i Lancôme eshte nje zgjedhje e perqafuar nga grate, jo nje standard i imponuar.

Zgjedhja e duhur per te zbukuruar ditet tuaja

Aroma e feminitetit te lumtur do ju shoqeroje cdo dite. Arome qe e ben jeten me te bukur.

Sasia: 50 ml.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Parfum La Vie Est Belle per Femra, 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0