ELB PLUHUR ME GANODERMA

(1 customer review)

Original price was: L2.626,00.Current price is: L2.326,00.

Elbi i tretshem Snep eshte nje suplement me baze elbi pluhur, me ekstrakte te Ganodermes.

Elbi i tretshem Snep eshte nje suplement me baze elbi pluhur, me ekstrakte te Ganodermes.

Tretni ne uje permbajtjen e nje qese ne uje te ngrohte. Nese deshironi mund te shtoni sheqer ose embelsues. Keshillohen 2-4 qese ne dite.

1 review for ELB PLUHUR ME GANODERMA

  1. Brisilda

    E kam provuar dhe me ka pelqyer shume, nje kafe e shendetshme dhe pa efekte te tjera.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0