SNEP NES CAFFE NË KAPSULA NESPRESSO

(1 customer review)

Original price was: L3.593,00.Current price is: L2.753,00.

Përzierje kafeje 100% Arabike, shprehje e kafesë klasike italiane, për klientë veçanërisht kërkues.

Përzierje kafeje 100% Arabike, shprehje e kafesë klasike italiane, për klientë veçanërisht kërkues.
Aromë intensive, shije e butë dhe delikate, me përmbajtje të ulët kafeinë e pasuruar me ekstraktin e çmuar të Ganoderma lucidum (Reishi) (200 ml për kafe) mund të kontribuojnë në një zgjim energjik të shqisave dhe në përmirësimin e proceseve oksiduese.
75 kapsula në pako me nga 5

Fusni kapsulën në makinën e kafesë dhe më pas vazhdoni normalisht.

1 review for SNEP NES CAFFE NË KAPSULA NESPRESSO

  1. Besart

    Ekspresi dhe kafeja jane per tu vleresuar aq shume, une kam ngelur shume i kenaqur.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0