Abazhur i Personalizuar “Book Lamp”

Original price was: L3.990,00.Current price is: L3.200,00.

Përshkrimi

Abazhur i Personalizuar “Book Lamp”

  • Ndricues Book Lamp me personalizim
  • Hapet teresisht per ngjyra te ndryshme ndricuese
  • Permasat 15 x 20 i mbyllur, 30 cm i hapur

Përshkrimi

 

Abazhur “Book Lamp” i personalizuar

Per te gjithe ata qe kane pasion librat, nje liber i personalizuar qe ndricon ofron pamjen perfekte per ambientin tuaj

Mund te perdoret ne dhomen tuaj, ne ambientet e shtepise, ne zyre apo dhe per studime

Dhurata ideale per te gjithe ata qe kane pasion leximin

Libri mund te hapet teresisht, te dy kapaket bashkohen me kapje magnetike per te ofruar aksesorin e pershtatshem per te gjithe familjen

Abazhuri do te ndricoje ne ngjyra te ndryshme apo ne vetem nje ngjyre

Mund te personalizohet lehtesisht ne te dy kapaket me gdhendje portret apo shkrimin e deshiruar

Ju zgjidhni shprehjen qe deshironi dhe na e dergoni per ta gdhendur ne kapakun e librit

Permasat 15 x 20 cm i mbyllur.

Kur hapet gjeresia shkon ne 30 cm

Karikohet lehtesisht me fishe USB, me bateri ne kapacitet 2000 mAh dhe zgjat per rreth 5-6 ore

 

Shenim:

*Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar

*Produktet  jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Abazhur i Personalizuar “Book Lamp””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0