Batanije plazhi

Original price was: L1.602,00.Current price is: L802,00.

Batanije plazhi e papërshkueshme nga rëra 200 X 210 cm

Batanije plazhi e papërshkueshme nga uji Batanije e lehtë për piknik për udhëtime në ecje

Batanija e plazhit është e bërë nga poliestër Parachute Ripstop i cili është i fortë, i qëndrueshëm, i lehtë dhe 100% që merr frymë. MOS u shqetësoni për rërën që ngjitet në batanijen e plazhit.

Është sa praktik aq edhe elegant, me një bazë të papërshkueshme nga uji që ju mban të thatë.

I lëvizshëm i madh dhe i lehtë: Batanija e madhe e plazhit është me përmasa 83”×79” për të përshtatur 5-8 të rritur, kjo është një hapësirë pa rërë për miqtë dhe familjen, pajisje dhe më shumë. Batanija e plazhit është mjaft e lehtë, kështu që mund ta mbani lehtësisht kudo!

Batanije plazhi e papërshkueshme nga rëra: Batanija e plazhit është e bërë nga poliestër Parachute Ripstop i cili është i fortë, i qëndrueshëm, i lehtë dhe 100% që merr frymë. MOS u shqetësoni për rërën që ngjitet në batanijen e plazhit. Është sa praktik aq edhe elegant, me një bazë të papërshkueshme nga uji që ju mban të thatë.

Dyshek plazhi shumëfunksional: Batanija e plazhit është e përkryer për t’u përdorur si strehë shiu, dyshekë/rrogoza urgjence gjatë udhëtimit, batanije pikniku, batanije plazhi, mbulesa për tokë, etj. Pavarësisht nëse jeni një entuziast i jogës që shijoni ushtrimet vetëm në plazh, një çift duke kaluar një pushim romantik ose një familje duke shkuar në një piknik argëtues, kjo batanije në natyrë do të jetë zgjedhja juaj më e mirë.

Dizajni i humanizuar: Xhep qoshe për sendet me vlerë dhe uljen e peshës: Mund t’i fiksoni batanijet e plazhit në tokë duke mbushur xhepat anësore me gurë, papastërti, rërë ose duke përdorur kunjat e përfshira. Zinxhirët e xhepit mbyllen mirë në mënyrë që të mos humbisni ose vendosni gabimisht gjërat tuaja me vlerë.

 

Përmasat: 200x210cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Batanije plazhi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0