Peshqir plazhi Cupcake 108 x 150 cm

Original price was: L3.950,00.Current price is: L3.750,00.

Përshkrimi

  • Peshqir plazhi Cupcake mikrofiber me cilesi te larte.
  • Me kapacitet te shkelqyeshem thithes te ujit.
  • Peshqir plazhi ne formen e nje torte te embel.
  • Mund te lahet ne 40 ° C.
  • Permasa 108 x 150 cm.

Përshkrimi

Peshqir plazhi Cupcake

Peshqir plazhi Cupcake i bere nga mikrofibra me cilesi te larte, me thithje te shkelqyeshme te ujit.

Nje peshqir te lehte qe mund ta merrni ku te doni.

Pelhura e bute siguron rehati maksimale.

E nevojshme ne plazh, pishine, piknik dhe sigurisht qe eshte ideale per raste te tjera te veres.

Me nje peshqir te mrekullueshem te dizajnit modern, gjithçka patjeter do te jete me argetuese.

Peshqiri mund te lahet ne 40 ° C.

Permasa 108 x 150 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Peshqir plazhi Cupcake 108 x 150 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0