La Rive set per femra Cash Women 90/100 ml

Original price was: L1.690,00.Current price is: L1.390,00.

  • Set La Rive Cash Women
  • Aroma lule dhe fruta
  • Parfumi 90 ml
  • Xhel dushi 100 ml

La Rive Set per femra Cash Woman 90/100 ml

Seti i dhuratave Cash Woman sjell pasuri dhe elegance ne te gjitha shqisat!

Notat e frutave dhe luleve hapin perberjen harmonike perpara se te pushtojne

nuancat joshese te qelibarit, mjaltit te bardhe dhe paçulit –

nje arome qe nenvizon nje atmosfere te guximshme, te sigurt dhe te pavarur.

Aromat jane :

– Nota koke

Limon, Neroli, Mjeder

 Nota Zemre

Jasemin, Gardenia, Lule portokalli

– Notat Baze

Amber, Patchouli, Mjalte

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Rive set per femra Cash Women 90/100 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0