Blender – Camry CR 4069

Original price was: L5.390,00.Current price is: L4.990,00.

Përshkrimi

  • Blender Carmy CR 4069
  • Efektin Smoothie gjithashtu
  • Me dy gota 470 dhe 600 ml
  • Fuqia 500W

Out of stock

Përshkrimi

Mini blender i markes Camry modeli CR 4069.

Ne paketim do te keni edhe dy gotat shoqeruese te cilat mund ti merrni edhe me vete ku do qe te shkoni me kapacitet 470 dhe 600 ml.

Thika çeliku shume cilesore qe e copetojne shume mire produktin dhe akullin.

Ju mund te pegatisni smoothie dhe salsa te ndryshme per gatimet tuaja.

E thjeshte ne perdorim dhe lehtesisht e pastrueshme.

Fuqia 500W

Permasat 22.5×13.5×23 cm

Rekomandim: Perdoreni blendin ne fillim me uje dhe me pas nisni ta perdorni per copetimin e frutave apo akullit.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blender – Camry CR 4069”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0