Blender dore – Nutrimax

Original price was: L7.290,00.Current price is: L3.390,00.

Përshkrimi

  • Blender dore Nutrimax
  • Mikser manual per perzierjen dhe copetimin e ushqimit 10 ingranazhe dhe 1 funksion turbo
  • Teh çelik inox cilesor
  • Ideale per perzierjen, copetimin, brumosjen dhe pergatitjen e pijeve me fruta ose perime

Out of stock

Përshkrimi

 

Blender dore – Nutrimax

Përzierësi i gjithanshëm NutriMax me shkathtësinë e tij garanton përzierjen, copëtimin ose shtypjen e përsosur të

ushqimit. Një motor i fuqishëm 500 W me një zgjedhje prej 10 shpejtësive dhe një funksion shtesë turbo ju jep

rezultate maksimale kur përgatitni vaktet tuaja.

Tehu i çelik inox me dy cepa është jashtëzakonisht i mprehtë, kështu që do të jetë e lehtë për tu përzier dhe

ushqimi më i fortë. Një enë plastike është gjithashtu e përfshirë për përzierjen më të lehtë dhe dozimin e saktë.

Putere de 500 W pentru o amestecare precisă la 16.000 rpm

 

Fuqia 500 W per perzierje te sakte ne 16,000 rpm

I fuqishëm dhe i qëndrueshëm, një motor 500 W me 16,000 rpm ju lejon të përzieni, copëtoni ushqoni të qetë pa

probleme. Kjo do t’ju lejojë të përgatitni një larmi frutash, perimesh, arra, djathë, salca të ndryshme, supa ose pije

… Vaktet tuaja të preferuara do të jenë gati brenda vetëm disa minutash.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blender dore – Nutrimax”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0