Ekspres – Ariete Picasso 1366

Original price was: L13.590,00.Current price is: L11.590,00.

Përshkrimi

  • Makine Kafe Ariete Picasso 1366
  • Punon me kafe te bluar ose bustina
  • Presioni 15 Bar

Përshkrimi

Linja e saj moderne e ben ate te pershtatshme ne menyre fantastike per çdo kuzhine.

Avantazhi i saj i madh eshte madhesia e saj e vogle.

Fuqia e saj eshte 850 W, dhe kafja pihet nen presionin ideal, d.m.th 15 BAR.

Kapaciteti i rezervuarit eshte 0.9 litra.

Nje krijues elegant, modern i kafese per çdo gustator kafeje eshte ideja perfekte e dhuratave.

Forma kompakte dhe madhesia e vogel e pajisjes lejon qe ajo te pershtatet ne hapesiren e kuzhinave te vogla.

Shijoni momentin per veten dhe te dashurit tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ekspres – Ariete Picasso 1366”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0