Shtrydhese – Fuego GS 306 L

Original price was: L10.990,00.Current price is: L8.990,00.

Përshkrimi

  • Shtrydhese e markes Fuego modeli GS 306 L.
  • Material celik rezistent.
  • Pastron lehtesisht me uje te bollshem.

Out of stock

Përshkrimi

Shtrydhese e markes Fuego modeli GS 306 L.

Me fuqi 800W dhe dy nivele shpejtesie.

Shtrydhesja ka nje ene me kapacitet 1.1 liter per lengun dhe nje tjeter shtese per tulin me kapacitet 2 liter.

Materiali i sites çelik qe nuk ndryshket, ndersa kembezat nuk rreshqasin.

E thjeshte ne perdorim dhe pastrohet lehtesisht.

Frutat duhet ti ndani ne 2 ose 3 pjese per performance me te mire ne shtrydhje.

Se pari fusni frutin ose perimet tek pjesa e posacme, shtypeni me dore derisa te shikoni se ajo po lengezohet.

Merrni lengje dhe perzierje mjaft te shendetshme dhe plot vitamina.

Trupi i shtrydheses eshte metalike me ngjyre silver.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shtrydhese – Fuego GS 306 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0