Shtrydhese Shege & Agrumesh – Fuego

Original price was: L15.590,00.Current price is: L12.590,00.

Përshkrimi

  • Shtrydhese agrumesh dhe shege
  • Perdorim manual shume praktik

Përshkrimi

Shtrydhese agrumesh dhe shege

Shtrydhni agrumet dhe perfitoni lengun e tyre per nje jete te shendetshme

Perdoret manualisht

Dorezë ergonomike për përdorim të lehtë

Shume e thjeshte ne pastrim. Keshillohet te pastrohet manualisht dhe jo ne lavastovilje, pasi pjeset e brendeshme jane alumin

Material cilesore dhe rezistent

Permasat e produktit jane 50 x 25 x 19 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shtrydhese Shege & Agrumesh – Fuego”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0