Zierse vezesh – Lexical LEB-1302

Original price was: L2.790,00.Current price is: L2.490,00.

Përshkrimi

  • Zierse vezesh LEB-1302
  • Kapaciteti i shtate vezeve
  • Fuqia 400 W
  • Funksioni i mbylljes automatike

Out of stock

Përshkrimi

Zierse vezesh Lexical LEB-1302

Kapaciteti i shtate vezeve

Funksioni i mbylljes automatike

Nje zile ju njofton kur vezet jane gati

Çelesi i ndezjes/fikjes Kursim energjie dhe kohe

Veze perfekte te ziera pa yndyre shtese

 

Specifikat

MarkaLexical
Garancia1 Vit
Fuqia ne Watt400 W

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zierse vezesh – Lexical LEB-1302”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0