Boks Bluetooth Esperanza Extreme

Original price was: L1.990,00.Current price is: L690,00.

Përshkrimi

Boks Bluetooth Esperanza Extreme

  • Boksi me praktik per ta marre kudo me vete
  • Versioni bluetooth eshte 3.0
  • Fuqia eshte 300 mAh
  • Suporton porte USB dhe MicroSD / TF apo radio FM

Përshkrimi

 

Boks Bluetooth Esperanza Extreme

Ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar kudo qe ju te ndodheni.

Lidhet me bluetooth me smartphone tuaj ose pajisje te tjera.

Forme kompakte rrumbullake ne ngjyre te zeze dhe mund te meret lehtesisht me vete.

Suporton vend per USB dhe per MicroSD / TF  e cila ju lejon te zgjeroni listen e muzikes tuaj.

Gjithashtu mund te degjoni kenge nga radio FM.

Versioni bluetooth eshte 3.0, dhe distanca e operimit eshte deri ne 10 meter.

Fuqia eshte 300 mAh, 3 W dhe frekuenca 280Hz-16kHz.

Tensioni eshte 5 volt si dhe pajiset me drite LED.

Permasat jane 55 x 60 mm.

 

Specifikat

MarkaEsperanza
Permasat55 x 60 mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Boks Bluetooth Esperanza Extreme”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0