Tablet Atouch X10

L7.990,00

Përshkrimi

Tablet Atouch X10 

  • Tablet Atouch X10 me 2 karta SIM
  • Me ekran 7 inch
  • 3 GB RAM dhe kapacitet 32 GB
  • Kamera me rezolucion 5 MP
  • Bateri me kapacitet 3000 mAh
  • Merrni se bashku me tabletin dhurate, kasen, mbrojtesen e xhamit, nje ore smart, kufje, fishat e karikimit,syze Vr, bateri te jashteme si dhe mbajtesen me gisht

Përshkrimi

Tablet Atouch X10

Ekran IPS LCD

Tablet me ekran 7 inch ne rezolucion 1024 x 600 piksel

Kamera te perparme 2 MP dhe me kamera te pasme me rezolucion 5 MP

Shihni filma dhe kryeni telefonata

2 karta SIM per komunikim dhe ne aplikacione apo rrjete sociale me rrjet 4G

Me kapacitet 3 GB RAM dhe 32 GB memorje (ROM) per te shkarkuar aplikacionet tuaja te preferuara, luajtur lojera apo ruajtur dokumenta/ foto/ video

Bateri qe zgjat

Me bateri me kapacitet 3000 mAh perkohe perdorimi te videove deri ne 15 ore

Me teknologji me ngjyra dhe kontrast te thelle

Procesor per performance te shpejte

Me procesor Octa Core Exynos me 1 GB RAM per performance sa me te shpejte

Sistem operimi Mashmellow me procesor ne shpejtesi 1.3 GHz

Specifika:

Bateri ne fuqi 3 Watt

Lidhje me Wireless apo Bluetooth per te kaluar dhe materialet tuaja

Merrni se bashku me tabletin dhurate:

– kasen

– mbrojtesen e xhamit

– nje ore smart

– kufje

– fishat e karikimit

– syze VR

– bateri te jashteme

– mbajtesen buckle

Ngjyra

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tablet Atouch X10”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0