Kufje Wireless ORAiMO OR-08

Original price was: L2.590,00.Current price is: L1.990,00.

Përshkrimi

Kufje Wireless ORAiMO OR-08

  • Kufje wireless me input bluetooth apo AUX
  • Sfungjer i bute qe pershtatet lehtesisht
  • Bas i fuqishem qe ofron cilesi audio

Përshkrimi

Kufje Wireless ORAiMO OR-08

Shijoni tinguj audio ne cilesi te larte

Bass i fuqishem dizenjuar ne menyre perfekte per te degjuar muzike ne cilesi audio

Suporton lidhje bluetooth dhe input AUX per te degjuar muzike ne perditshmeri apo dhe nese jeni duke luajtur gaming

Me sfungjer te bute qe pershatet plotesisht me koken tuaj, duke ofruar komfort dhe lehtesi ne perdorim

Mikrofon i integruar qe ofron suport Hd per audio

Kontrolloni lehtesisht volumin e muzikes, apo per te nisur/ndaluar muziken

Me motor qe suporton cilesi HD audio

 

Specifikat:

Lidhje me pajisjen me bluetooth me fishe jack 3.5 mm

Me bateri ne kapacitet 400 mA do shijoni muzike per ore te gjata

Motor 40 mm qe ju ofron kohe pune per 48 ore muzike

Qendrojne ne kohe standby pa i perdorur per rreth 100 ore

Funksionon ne rezistence 24 Ohm

Me frekuence qe varion nga 20 Hz – 20 KHz, ne sensitivitet 114 dab/mW

Ne ngjyre te zeze

Me gjatesi kabulli 1.2 metra

Video Demostruese :

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kufje Wireless ORAiMO OR-08”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0