5 ide si të kombinoni xhinset e zeza për tu dukur trendi

Pothuajse të gjitha vajzat kanë në garderobë një palë xhinse të zeza. Gjithmon që nuk e dimë çfarë të veshim një palë xhinse të zeza janë shpëtim.

Më poshtë do të gjeni disa ide si të kombinoni xhinset e zeza për tu dukur gjithmon trend dhe në modë,

1.Me pulovër over-size

Xhinset e zeza mund të vishen sidomos me pulovra oversize gjatë këtij sezoni, ashtu si edhe me bluza të shkurtra, me çizme me taka, me çizme të kuqe, apo me çfarëdo që të kap syri të parën në garderobë.

2.Me xheke

Edhe një xheke e tillë ju duhet patjetër

Pak rëndësi ka ngjyra e xhaketës, me xhinse të zeza çdo lloj ngjyre dhe modeli do ju shkojë.

Në këtë mënyrë do të theksoni belin tuaj.

Kontrasti perfekt. Me një kombinim të tillë gjithmonë do dukeni trend dhe bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0