Drite Led + Boks Bluetooth BT 2301

Original price was: L3.490,00.Current price is: L2.490,00.

Përshkrimi

 • Karikon telefonin
 • ben drite dhome
 • Eshte edhe boks bluetooth
 • 15W Wireless Charger:

Përshkrimi

 

Lampa Intelligjente e Atmosferës me Bluetooth Speaker, Wireless Charger, dhe Alarmin Polar

Përshkrimi i Produktit:

Përjetoni një natë të qetë dhe një mëngjes të butë me Klokun e Alarmit të Ndriçuar me Dritë Natën. Ky është aksesorin perfekt për t’ju ndihmuar të keni një gjumë më të mirë; ky ndriçues natë mimikon lindjen e diellit në natyrë dhe ju zgjohet delikatësisht duke mbajtur dritën të butë dhe pa ndriçim të dhimbshëm.

Karakteristikat Kryesore:

 • 15W Wireless Charger: Pajisja vjen me një ngarkues të shpejtë wireless prej 15W, duke e bërë atë ideale për të ngarkuar telefonin tuaj celular. Përdorni këtë lampë kudo që të nevojitet të ngarkoni telefonin tuaj, si në krah të krevatit, dhomën tuaj, dhomën e ndenjes, shtëpinë, dhe zyrën. Është vërtetë praktike!
 • Ndriçues Polar me Dritë të Butë: Kjo lampë ndriçimi është më shumë se një thjesht ndriçues. Duke imituar ngritjen e diellit, ajo ju zgjohet delikatësisht dhe ju përgatit për një ditë të re. Ndërkaq, drita është e butë dhe e ndihmon në krijimin e një atmosfere relaksuese.
 • Bluetooth Speaker dhe Muzikë: Ndërtoni një atmosferë muzikore me Bluetooth Speaker-in e përfshirë. Mund të dëgjoni muzikë në çdo kohë, duke shtuar një ndjesi të veçantë relaksimi apo energjie.
 • Lampa e Natës dhe Efekti i Ndriçimit: Përvojoni një atmosferë të këndshme në darkë me këtë lampa të ndriçuara që përdor një ndriçim të ndryshueshëm dhe efekte të buta.
 • Funksionet e Përshkruara Më Poshtë:
  • Ndriçues i Ambjentit
  • Ngarkues Wireless i shpejtë 15W
  • Bluetooth Speaker
  • Muzikë dhe Lampë gjumi
  • Ndriçues Polar i Ngritjes së Diellit
  • Ndriçues i Ambjentit
  • Lampa e Natës
  • Efekti i Ndriçimit të Dhimbshëm
  • Audio Bluetooth
  • Ora dhe Alarmi
 • Përdorim i Gjerë: Mund ta përdorni këtë dritë të shkëlqyeshme gjatë punës, studimit, leximit dhe gjumit.

Lampa Intelligjente e Atmosferës ofron një përvojë të pasur dhe të përshtatshme për shumë nevoja, duke kombinuar funksionet e një lampë ambienti, ngarkues wireless, Bluetooth speaker, orë, alarm dhe shumë të tjera. Një zgjedhje e shkëlqyer për të bërë ditët dhe netët tuaja më të mira!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Drite Led + Boks Bluetooth BT 2301”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0