Varese Pema e Jetës

Original price was: L4.900,00.Current price is: L4.300,00.

Përshkrimi i produktit:

✅Energjia shëruese: Guri natyral shërues ndihmon në largimin e energjisë negative dhe sjell fat të mirë.

✅Kristalet mund të ndihmojnë në lidhjen me vetëdijen psikike, intuitën dhe ndërgjegjen universale.

✅Për shëndetin: Gjerdani i pemës së jetës quhet edhe Pema e Jetës, simbolizon shëndetin, prosperitetin, gurët natyralë të 7 çakrave ndërtojnë gjethet e tyre së bashku, u sjellin fat njerëzve që doni.

✅Unike: Çdo varëse e gjerdanit me kristal chakra është e punuar me dorë dhe ka linjat, formën dhe madhësinë e saj, e cila është një dhuratë unike.

Përshkrimi i produktit:

✅Energjia shëruese: Guri natyral shërues ndihmon në largimin e energjisë negative dhe sjell fat të mirë.

✅Kristalet mund të ndihmojnë në lidhjen me vetëdijen psikike, intuitën dhe ndërgjegjen universale.

✅Për shëndetin: Gjerdani i pemës së jetës quhet edhe Pema e Jetës, simbolizon shëndetin, prosperitetin, gurët natyralë të 7 çakrave ndërtojnë gjethet e tyre së bashku, u sjellin fat njerëzve që doni.

✅Unike: Çdo varëse e gjerdanit me kristal chakra është e punuar me dorë dhe ka linjat, formën dhe madhësinë e saj, e cila është një dhuratë unike.

✅Lista e paketimit: 1*varëse; 2 zinxhirë (një litar lëkure; një zinxhir inox argjendi); 1 * kuti dhuratë. Gjatësia: gjerdan 20,47 inç + varëse 1,99 inç.

✅Gurët kryesor: kristal kuarci, kristal rozë, ametist, aventurinë jeshile, gur me venë blu, agat i kuq, gur i kuq.

✅Dhurata më e mirë: Ideale për ditëlindje, Krishtlindje, festa, Ditën e Nënës, dhuratë meditimi për të dashurën ose nënën, e përshtatshme për festë në plazh, veshje casual apo raste të tjera.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Varese Pema e Jetës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0