Syze per Femra Cat Eye Brown

Original price was: L1.990,00.Current price is: L1.490,00.

Përshkrimi

Syze per femra ne nje stil krejtesisht te vecante

Ne forme cateye me skelet te trahe dhe te shkeputur ne te dy pjeset e vetullave

Kjo gje e ben mjaft terheqes modelin e syzes

Bishtat dhe skeleti ngjyre kafe e erret dhe xhami me refleks dy ngjyresh

Vijne se bahsku me kutine mbajtese dhe peceten pastruese

Përshkrimi

Syze per femra ne nje stil krejtesisht te vecante

Ne forme cateye me skelet te trahe dhe te shkeputur ne te dy pjeset e vetullave

Kjo gje e ben mjaft terheqes modelin e syzes

Bishtat dhe skeleti ngjyre kafe e erret dhe xhami me refleks dy ngjyresh

Vijne se bahsku me kutine mbajtese dhe peceten pastruese

 

Specifikat

GjiniaFemer

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze per Femra Cat Eye Brown”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0