Set Argjendi Elika “Dizajn Terfili” SET2001 Ngjyra Rose Gold

Original price was: L3.990,00.Current price is: L2.490,00.

Përshkrimi

Set Argjendi Elika “Dizajn Terfili” SET2001 Ngjyra Rose Gold

  • ARGJEND 100% 925 I STERLING
  • Rodium rezistent ndaj njollosjes dhe anti-alergjik
  • Pesha e produktit: 5,55 gr

Përshkrimi

 

Set Argjendi Elika “Dizajn Terfili” SET2001 Ngjyra Rose Gold

Terfili me kater flete eshte nje simbol i njohur boterisht per fat te mire

Terfili perfaqeson Besimin, Shpresen, Dashurin dhe Fatin

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Argjendi Elika “Dizajn Terfili” SET2001 Ngjyra Rose Gold”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0