Intimo Merry See MS4321

(1 customer review)

L690,00

Intimo Merry See MS4321

  • Intimo ne 2 pjese Merry See
  • Ne material 90% poliester dhe 10% elastan
  • Me rripa qe ngushtohen/lirohen sipas deshires

Produkti perbehet nga 2 pjese

E perbere nga material 90% poliester 10% elastan

Pjesa e siperme vjen me dantelle dhe me rripa dhe nje rrip qe kapet pas qafes dhe rregullohet ne gjatesi sipas deshires

Pjesa e poshtme vjen me dantelle, me shtrat te larte

Me nje ndarje me rrip ne pjesen anesore

Rekomandohet te lahet me dore ne uje ne 30 grade, lereni te thahet ne hije, mos perdorni zbardhues

Ngjyra

Masa

, , ,

1 review for Intimo Merry See MS4321

  1. Erjola

    Jam shume e kenaqur me materialin dhe me pelqyen shume.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0